Wystąpienia publiczne nie będą dłużej stanowić problemu

Komunikacja jest fundamentalnym elementem życia. Spontanicznie komunikujesz się ze swoimi przyjaciółmi, kolegami i członkami rodziny, jednak istnieją różne sytuacje, w których umiejętności komunikacyjne są konieczne. Może to być prezentacja w pracy lub po prostu rozmowa z kimś innym o projekcie, nad którym wspólnie pracujecie. Możemy pomóc Ci poprawić Twoje umiejętności komunikacyjne, abyś czuł się swobodniej podczas rozmowy, lub prowadząc prezentację przed licznym audytorium.

Doskonalimy umiejętności komunikacyjne, budujemy pewność siebie i pracujemy nad odpowiednimi reakcjami na różne sytuacje.

Oferujemy szeroki zakres kursów:

  • Wystąpienia publiczne – kurs obejmuje przygotowanie przemówienia, wprowadzenie nowych produktów lub usług, prezentację raportów itp.;
  • Szkolenie medialne – przygotowanie wystąpień telewizyjnych, wywiadów z dziennikarzami itp.;
  • Umiejętności autoprezentacji – jak zaprezentować się podczas wystąpienia przed publicznością lub komunikacji z ludźmi w pracy;
  • Komunikacja w zespole – jak skutecznie porozumiewać się ze współpracownikami i przełożonymi.

Nasze kursy szkoleniowe z zakresu wystąpień publicznych są dla każdego, niezależnie od tego, czy pragniesz zostać profesjonalnym mówcą, czy po prostu poczuć się pewniej, gdy musisz wygłosić przemówienie.

Cel stanowi chęć pomocy naszym klientom, w poprawie wyników w pracy lub życiu osobistym poprzez kształcenie z zakresu skutecznej komunikacji. Gwarantujemy wysoką jakość usług w przystępnych cenach.

Zobacz więcej: https://www.academyofbusiness.pl/podkategorie-szkolen/wystapienia-publiczne-kontakty-z-mediami/